Price: $71.490
| Material | Polyurethane(PU) |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Largo | 15.5 cm |
| Ancho | 7 cm |
| Altura | 2.8 cm |
| SKU | sb2303156955824790 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.